Strongest distribution network

Transport

W dzisiejszych czasach czas jest najważniejszą walutą, dlatego nasz transport zawsze jest wykonywany terminowo, co w oczach naszych stałych klientów jest wielką zaletą. Codziennie przewozimy ładunek we wszystkie zakątki Europy, nieustająco się rozwijamy i świadczymy coraz lepsze usługi transportowe, a wszystko to dzięki wsparciu i zaufaniu naszych klientów.

Do transportu używamy najnowocześniejszych ciężarówek marki Mercedes, gdzie emisja spalin spełnia normę EURO 5 lub EURO 6 – wszystko to, ponieważ świadcząc usługi mamy również na uwadze środowisko. Transport dopasowany jest do wymagań klienta, który ma wgląd w nasze plany na każdym etapie transportu – robimy wszystko, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo.

Posiadamy flotę samochodów ciężarowych, zarówno 12, jak i 24 tonowych, z nadczepami plandekowymi oraz naczepami typu chłodnia, dlatego możemy zapewnić Państwu transport prawie każdego ładunku. Rozumiemy, że nie zawsze istnieje możliwość skompletowania pełnego załadunku, dlatego proponujemy załadunki częściowe i tzw. „groupage”, czyli kompletowanie ładunku w celu obniżenia kosztów tranzytu.

Oferujemy transport międzynarodowy do wielu krajów, m.in. do Danii, Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Norwegii, Szwecji, Włoch, Austrii, Szwajcarii i Hiszpanii.

transport samochodowy

Dlaczego my?

Nasza firma działa od 2004 roku i cieszy się stałym zaufaniem klientów. To dzięki nim możemy się rozwijać. Z nami masz zapewnione:

 • icon

  Bezpieczeństwo

 • icon

  Profesjonalizm

 • icon

  Terminowość

 • icon

  Najnowocześniejszą flotę

 • icon

  Szybkość wykonania usługi